Orin Swift Papillon - Magnum 2019
Orin Swift
- Op werkdagen voor 15:30 besteld, is morgen in huis
- Gratis afhalen in onze wijnhandel
- Meer dan 100 wijnhuizen
Verhaal over
Heerlijke krachtige wijn van Orin Swift uit Californië, gemaakt in de Bordeaux stijl van de druiven Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Malbec, Merlot, Petit Verdot en Petit Sirah. De Papillon heeft een geweldige donkere kleur. In de neus direct geuren van zwarte bes, bramen, vanille en sigarenkistje. De smaak is fluweelzacht en rijk. In de mond onderscheiden we aroma's van pruimen, bosbes, venkel, leer en subtiele mineraliteit.
Dankzij de rijke houtrijping is deze wijn tot zeker 15 jaar na de oogst drinkbaar. Een prachtige wijn om op een feestelijke tafel te zetten. Zowel het uiterlijk als het innerlijk zijn zeer de moeite waard! Ook verkrijgbaar in 0,75L formaat
Papillon (vlinder in het Frans) is een verwijzing naar de dochter van Dave Phinney, de wijnmaker van Orin Swift. Zijn dochter rende altijd door de wijngaard en attendeerde iedereen als ze een vlinder zag.
Ontkurken maar!